חומרי עזר לתחום האלקטרוניקה

חומרי עזר לתחום האלקטרוניקה

Main Slider

 

חומרי עזר לתחום האלקטרוניקה

חברת RL Printing Systems מספקת חומרי עזר איכותיים לתחום האלקטרוניקה בשלושה תחומים עיקריים: סרטי הדבקה חשמליים, איטום וספוגים, וסרטים אנטי סטטיים.

סרטי הדבקה חשמליים

אנו מספקים מגוון סרטי הדבקה חשמליים איכותיים, מסוגים שונים וליישומים שונים, כגון סרטי פוליאמיד וקפטון העמידים בטמפרטורה של 250 מ"צ ומשמשים להדבקה בתהליך ההלחמה של מעגלים מודפסים. סרטים אלו מגיעים עם דבק סיליקון או דבק אקרילי. עובי המצע הוא בדרך כלל 25 מיקרומטר, אך ניתן להשיגו גם בעובי 13 ו-50 מיקרומטר. גרסאות קפטון מקורי ודו-צדדי זמינות במלאי. יישומים נוספים של סרטים אלו כוללים הגנה מהתזת צבע, מיסוך לוחות מעגלים מודפסים ובידוד חשמלי במהלך הייצור.

כמו כן אנו מספקים:
*סרטי נייר קרפ לעטיפה ולמיסוך, לבידוד סלילים ושנאים.
*סרטי בד זכוכית לעטיפת סלילים חשמליים, סלילי שנאים וקצות סלילי מנועים חשמליים.
*סרטי הדבקה נומקס עמידים בחום, ליישומים הדורשים בידוד חשמלי בסביבת טמפ' גבוהה.

סרטים אנטי-סטטיים

אנו מספקים מגוון סרטים אנטי-סטטיים (ESD) המשמשים למניעת השפעה סטטית בתהליך הייצור וההרכבה. סרטים אלו מיוצרים עם מצע פוליאסטר או פוליאמיד אותו ניתן לצפות במתכת. דבק מוליך משמש אף הוא כדי לשפר את ההגנה מפני פריקה אלקטרוסטטית.

איטום וספוגים

אנו מספקים חומרי איטום וספוגים עמידים במצבי לחץ, זעזועים ועיוותים. לחומרים אלו גמישות גבוהה ביותר המאפשרת שיכוך רעידות וזעזועים. חומרי האיטום והספוגים מונעים דליפות ושומרים על הצורה המקורית של החומר בכל סביבה פנימית או חיצונית.

ספוג Polyurethane PORON

 PORON® Urethaneהינו ספוג מיקרו-תאי מהספק את הגמישות הנדרשת למפתחי מוצרים כדי לעמוד בדרישות הריפוד המכני. ספוג זה הינו הפיתרון האופטימלי לייצור מכשירי כף יד, ציוד אלקטרוני, חלקי רכב פנימיים וחיצוניים ומכשירים רפואיים.

אוריתנים הם חומרים בעלי ביצועים גבוהים מאוד ומשמשים לאיטום מפני מים ואבק, לספיגת זעזועים ולמילוי עמיד של מרווחים.

גיליונות סיליקון

חומרי סיליקון מתאי Bisco® במגוון צורות וחיתוכים,המתאימים באופן אופטימלי לאיטום, ריפוד, שיכוך רעידות ובידוד. חומרים אלו חסיני אש ועמידים בתנאי סביבה קשים במיוחד. הודות לגמישותם ורמת הבטיחות הגבוהה שלהם, הם מתאימים לשימוש בתחום התעופה, התקשורת ומעגלים חשמליים, מוצרים ורכיבים אלקטרוניים, מכונות ומכשירים תעשייתיים.
לגיליונות הסיליקון טווח רחב של דרגות גמישות, והם משמשים כספוגים ייחודיים, בעלי יכולות איטום של ספוגי גומי רגילים, אך במשקל נמוך בהרבה.

 

לפרטים ולקבלת הצעת מחיר בנושא חומרי עזר לתחום האלקטרוניקה לחץ כאן  

 

נשמח לעזור לך

לחץ כאן